Trendy na wiosnę lato 2013

by / wtorek, 30 grudzień 2014 / Dział: Trendy

Gucci-Spring-2013

Mediolan wita sezon wiosna-lato 2013 z wielką pompą i jednym z najbardziej wyczekiwanych pokazów tej jesieni - domu mody Gucci

Frida Giannini mocno trzyma się obranego kursu i stylu inspirowanego dekadą lat 70-tych. Zarówno w kolekcji Resort 2013 taki i tej zapowiadającej kolejną wiosnę i lato znajdziemy nieskazitelny luksus i szykowny glamour prosto z kręgów socjety z Beverly Hills. 

Na początek Gucci serwuje zwiewne suknie i sukienki oraz tuniki zestawiane ze spodniami w tym samym kolorze. Nienagannie skrojone ubrania zachwycają precyzyjnie dobranymi detalami. Zwiewne falbany wokół dekoltów i rękawów dodają lekkości i romantycznego charakteru kreacjom.

Jak przystało na letnią kolekcję, Gucci zaproponował zarówno soczyste malinowe róże, słoneczne żółcie jaki i kobaltowe błękity czy turkusy. Oczywiście w kolekcji znajdziemy także wzory przypominające egzotyczne skóry oraz nieśmiertelną biel i czerń.

Trudno pominąć bogatą biżuterię , która w towarzystwie prostych kreacji prezentowała się luksusowo i niezwykle okazale, zaś buty i torebki występowały w roli drobnych akcentów, które nie przyćmiły żadnej z kreacji.

 

Katyusha już posiada w swojej ofercie sukienki wiosna - lato 2013 włoskiej firmy Sandro Ferrone która szyje własne wzory jak również projekty które przypominają inne znane marki. 

Więcej w tej kategorii: Trendy wiosna lato 2015 »