O Firmie

CAM00886

KATYUSHA CONCEPT STORE

Firma KATYUSHA została założona w 2002 roku we Wrocławiu. Od początku działalności nastawiona jest na sprzedaż najbardziej wyszukanych ekskluzywnych włoskich futer. Po latach doświadczeń i sukcesów na rynku lokalnym, w roku 2011 został otwarty sklep KATYUSHA Concept Store mieszczący się w Warszawie przy ulicy Brackiej. 

Już po dwóch miesiącach od otwarcia nasze futra zostały docenione, przez warszawskie celebrytki, które chętnie prowadziły w nich programy telewizyjne i wydarzenia kulturalne. Mimo zaledwie roku istnienia sklepu w stolicy mamy co raz większą rzeszę zadowolonych klientów którzy chętnie do nas wracają.

Futra Katyusha również doceniają styliści którzy często ubierają w nie gwiazdy i wykorzystują do sesji zdjęciowych publikowanych w znanych modowych czasopismach. Staramy się żeby nasza oferta zadowoliła najbardziej wybrednych klientów. 

Marka KATYUSHA jest kojarzona przede wszystkim z futrami najwyższej jakości. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki włoskiego kuśnierstwa. Oprócz futer ofeujemy naszym klientkom piękne sukienki oraz buty włoskie najwyższej jakości.