O Firmie

CAM00886

KATYUSHA CONCEPT STORE

Historia KATYUSHA rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy przy pięknej wrocławskiej uliczce na Starym Mieście otworzył się pierwszy butik naszej marki. Niespotykane włoskie futra w towarzystwie wyjątkowego obuwia od Emilio Pucci,  Givenchy i Marc Jacobs szybko spotkały się z uwielbieniem ze strony wymagających wrocławskich fashionistek. 

W 2011 roku w Warszawie powstał nasz drugi butik KATYUSHA Concept Store. 

Już po dwóch miesiącach od otwarcia naszego drugiego sklepu, futra KATYUSHA zostały docenione przez warszawskie miłośniczki mody i gwiazdy showbiznesu, które chętnie prezentowały się w programach telewizyjnych i wydarzeniach kulturalnych otulone luksusem naszych niezwykłych futer. 

Futra KATYUSHA również doceniają styliści, z całej Polski którzy często ubierają w nie swoje podopieczne gwiazdy i wykorzystują do sesji zdjęciowych publikowanych w znanych modowych czasopismach. Słuchamy opinii Naszych Pań i doskonalimy się każdego dnia, aby móc zadowolić nawet te najbardziej wymagające. 

Marka KATYUSHA jest kojarzona przede wszystkim z futrami najwyższej jakości. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki włoskiego kuśnierstwa, ale oprócz futer proponujemy naszym pięknym Paniom starannie wyselekcjonowane sukienki oraz obuwie włoskich domów mody.

Od 2012 roku istniejemy również w Juracie - malowniczym kurorcie, gdzie nie licząc czasu, w towarzystwie kieliszka prosecco pomagamy spełnić Wasze modowe marzenia.